Пенальті та вилучення «зламали» МФК «Рівне»

1808 0

Свій другий матч у першості України міні-футбольний клуб МФК «Рівне» проводив у Житомирі проти дебютанта першої ліги клубу «Контингент». Така незвична назва команди від того, що її створили житомирські воїни-«афганці», а її почесним президентом є голова Всеукраїнської спілки воїнів-інтернаціоналістів народний депутат Сергій Червонописький. Перед командою, бюджет якої, за неперевіреною інформацією, у кілька разів більший, ніж у МФК «Рівне», поставлене завдання увійти до трійки у Західній зоні.

Свій другий матч у першості України міні-футбольний клуб МФК «Рівне» проводив у Житомирі проти дебютанта першої ліги клубу «Контингент». Така незвична назва команди від того, що її створили житомирські воїни-«афганці», а її почесним президентом є голова Всеукраїнської спілки воїнів-інтернаціоналістів народний депутат Сергій Червонописький. Перед командою, бюджет якої, за неперевіреною інформацією, у кілька разів більший, ніж у МФК «Рівне», поставлене завдання увійти до трійки у Західній зоні. Перший тайм зустрічі пройшов за незначної переваги господарів, які сповна використали нестандартні розміри свого майданчика (у житомирському спорткомплексі «Динамо» він довший та ширший). На гол на 17-й хвилині у виконанні «Контингента» на 19-й хвилині відповів Роман Волох. Відпочивати команди пішли за рахунку 1:1. На 4-й хвилині другого тайму стався чи не ключовий момент зустрічі. Арбітр призначив у ворота МФК «Рівне» сумнівне пенальті, при цьому показавши Вадиму Басюку другу жовту картку. І хоча Сергій Щербаков пенальті відбив, житомирський гравець встиг на добивання. Надалі гра стала надто нервовою, у рівнян особливо нічого не виходило у нападі. У проміжку з 12 по 14 хвилину глядачі стали свідками трьох голів: спочатку забив «Контингент», потім Роман Волох, потім знову «Контингент». Ще раз Волох відзначився за дві хвилини до закінчення гри, на жаль, це був останній гол у матчі, МФК «Рівне» програв — 3:4. До речі, у другому таймі протягом майже 13 хвилин житомиряни грали, маючи п’ять фолів, проте 10-метровий рівняни били лише раз, і то не забили. У суботу МФК «Рівне» прийматиме клуб «Меркурій» з Чернівців, початок о 13.30.