Пенсіонер з Рівненщини став переможцем чемпіонату України з поліатлону

1158 0

Пенсіонер з Рівненщини став переможцем чемпіонату України з  поліатлону

Спортсмен-пенсіонер із Костополя Валерій Нестеренко посів 1 місце у своїй віковій категорії 70-74 років на чемпіонаті України із зимового поліатлону,

Змагання проходили у Львові, а до збірної команди Рівненської області увійшов костопільчанин. У віковій групі 70-74 років та у 3 видах програми змагань (стрільба, підтягування на перекладині, лижна гонка на 3 км) він виборов 1 місце. За результатами змагань команда Рівненської області посіла 1 місце, повідомляє Костопільська влада.

Поліатлон – це сукупність видів спортивного багатоборства. Він є літній та зимовий. У зимовому поліатлоні  представлені лижні перегони, стрільба з пневматичної зброї та силові вправи (підтягування на перекладині або віджимання лежачи).