Пенсіонерка через суд домоглася житла за кошти міста

1492 0

Ми у соцмережах:

Пенсіонерка через суд домоглася житла за кошти міста

66-річна Антоніна Демчук як інвалід І-ї групи перебуває в міській черзі на першочергове отримання житла, проте у списку вона — лише 1704-та. Мешкаючи в гуртожитку, жінка неодноразово приходила на сесії міської ради, вимагаючи надати їй краще житло. Вона навіть оголошувала голодування і зрештою подала позов до суду. У січні цього року суд постановив забезпечити позивачку житлом з гідними умовами проживання. З цим рішенням вона прийшла на останнє засідання міськвиконкому.

Міськвиконком, втім, жінці відмовив, адже рішення суду було рекомендаційним. Проте міський голова Володимир Хомко (хоча й наполягав, що міськрада не має щодо Антоніни Демчук жодних невиконаних житлових зобов’язань, бо ж житлова черга жінки ще не підійшла) доручив вивчити питання і допомогти жінці.

Так, підлеглі Хомка мають розглянути можливість купівлі за кошти міського бюджету соціального житла і для пенсіонерки, і для рівненського спортсмена-візочника з пауерліфтингу Василя Рожка. Житло для них має бути на першому поверсі. Для Рожка — з можливістю заїзду на інвалідному візку, для Демчук — обов’язково з окремим санвузлом.

Якщо міськрада оплатить вартість соціального житла, то з Антоніною Демчук та Василем Рожком будуть підписані угоди як з наймачами. Приватизувати житло без зміни статусу вони не зможуть, тобто ці квартири належатимуть міськраді.

Світлана Федас.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також