Перебудова у «Кардиналі»

1356 0

Так далі грати не можна, вирішив головний тренер «Кардинала» Сергій Піддубний і затіяв у команді перебудову. На гру проти харківського «Локомотива» рівняни вийшли новими четвірками. Наш наставник впевнений: не повинно так бути, що одна четвірка сильна, а інша слабка, тому й дещо перетасував ігрову колоду.

Можливо, якби зробив він це у грі з якимсь скромнішим суперником, то все й минулося, але не з «Локомотивом», який, на думку багатьох, нині найорганізованіша команда Екстраліги. Як підсумок, глядачі побачили ніякий перший тайм у виконанні господарів. І це ще наше щастя (плюс майстерність воротаря Віталія Дєнюжкіна), що харків’яни забили лише раз. Другий тайм вийшов веселішим. Сергію Піддубному набридло сидіти на тренерській лаві і він кинувся в бій. Моментів відчутно побільшало. Втім, усе завершилося ще одним голом у ворота «Кардинала» — 0:2. Рівняни не здавалися до кінця, але голів глядачі більше не побачили. Євген Ривкін, головний тренер «Локомотива»: — У нас усі матчі з командою Рівного складні, і цей не став винятком. Звісно, перемозі я радий, а от грі своїх підопічних не дуже. У мене склалося враження, що «Кардинал» нас остерігався, і лише коли зрозуміли, що з нами можна боротися, почалася рівна гра. Добре, що ми забили другий гол, адже інакше могла бути складна для нас кінцівка. Сергій Піддубний, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне»: — Ми «Локомотива» не боялися, але ставилися до нього з повагою. Впевнений, нині це найсильніша команда Екстраліги. Втім, у другому таймі ми її переважали. На жаль, у вирішальні моменти не зіграли тонко, а моментів з таким суперником багато не буває. Перед нами стоїть завдання здобути медалі або Кубок. На медалі розраховувати складно, адже занадто відпустили суперників, зосередимося на Кубку. До того ж будемо шукати 1-2 гравців водночас і захисного плану, і креативних. Зокрема, нині я приглядаюся до Богдана Новака, як на мене, у нього може бути хороше футзальне майбутнє. А ще щось потрібно робити з нашим невезінням. Можливо, підемо до церкви, щоб Бог допоміг. Після поразки від «Локомотива» «Кардинал» опустився на передостанню, шосту сходинку в Екстралізі. Наступний матч наші міні-футболісти проведуть 3 грудня у Харкові проти «Моноліта».