![Перехожий сам себе видав поліцейським, бо озирався](/img/650/perekhozhiy-sam-sebe-vidav-politseyskim-bo-oziravs_20220210_3691.jpg)
Викрили зловмисника працівники сектору реагування відділення поліції №5 смт Гоща під час патрулювання території.
У селі Бугрин на вулиці Богдана Хмельницького працівники групи реагування побачили чоловіка, який підозріло себе поводив. Побачивши поліцейських, той пришвидшив ходу та постійно озирався.
Під час поверхневої перевірки у 25-річного місцевого жителя поліцейські виявили у пакеті подрібнену речовину зеленого кольору, зовні схожу на марихуану. Як пояснив він поліцейським, придбав для власного споживання.
Слідчо-оперативна група задокументувала злочин і вилучила наркотики. За фактом незаконного зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Вилучене скеровуватимуть на експертизу, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.