Перепадів електронапруги на вулиці Луговій більше не буде

813 0

Ми у соцмережах:

Перепадів електронапруги на вулиці Луговій більше не буде

Завершено реконструкцію електромережі на вулиці Луговій у Рівному. Її мешканці відтепер мають якісне та надійне електропостачання, а також резерв потужності для нових приєднань.

Заходами інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» було передбачено встановлення розвантажувальної трансформаторної підстанції та реконструкцію повітряної лінії на вулиці Луговій, адже від її мешканців надходили скарги на перепади напруги. Вартість реконструкції ПЛ-0,4 кВ від ТП 68 – 623 тисячі гривень.

Менеджер із зв’язків з громадськістю ПрАТ "Рівнеобленерго" Алла Ліхачова повідомила, що згідно з цьогорічною інвестиційною програмою на реалізацію запланованого енергетиками буде використано майже 100 мільйонів гривень, левова частка, з яких – кошти саме на оновлення мереж.

Роботи з реконструкції електромереж нині тривають у с. Заслуччя Дубровицького району, с. П’ятигори Здолбунівського, с. Комарівка Костопільського, с. Новомалин Острозького, с. Вовничі Млинівського та с. Бронники Рівненського районів.  До кінця року буде реконструйовано сучасним СІП-проводом 103 км ПЛ-0,4 кВ у майже всіх районах Рівненської області.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також