Переселенці житимуть у дитячому санаторії

822 0

Ми у соцмережах:

Переселенці житимуть у дитячому санаторії

З настанням зими на Рівненщині очікують зростання кількості внутрішньо переміщених осіб. Рівненщина готується приймати переселенців та забезпечити для них хороші умови.

Між Рівненською ОВА, Дубенською РВА, Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Демидівською селищною радою було підписано Меморандум про співпрацю. Планують облаштувати простір для проживання ВПО на базі комунального підприємства «Дитячий санаторій «Хрінники» Демидівської селищної громади.

- Санаторій обрали, враховуючи потреби маломобільних груп. Тут є можливість створення безбар’єрного простору для людей із інвалідністю, похилого віку, сімей із маленькими дітьми. За проєктом, буде створено 250 місць для проживання, - коментує заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Зокрема, передбачено ремонт котельні та теплової мережі спального корпусу закладу, проведення косметичного ремонту та облаштування житлових кімнат, забезпечення необхідними побутовими речами та технікою, повідомляє Рівненська ОВА.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також