Переселенцям у Рівному заплатили двічі. Випадково

1850 0

Ми у соцмережах:

Переселенцям у Рівному заплатили двічі. Випадково

Переселенцям у Рівному за березень та квітень зайво виплачено 4,2 млн гривень допомоги на проживання, — повідомила Держаудитслужба області. Це стало відомо, коли державні аудитори порівняли бази даних автоматизованої інформаційної системи з призначення і виплати допомог за особовими рахунками внутрішньо переміщених осіб.

Сергій Черній, керівник департаменту соціальної політики міськради Рівного:

— У програмі сталася технічна помилка. Тому ми запросили аудиторів, щоб вони розібралися, які люди отримали зайві виплати. Йдеться про допомогу від держави на проживання вимушених переселенців.

Наш департамент подає списки переселенців до Києва, а там програма уже автоматично переказує гроші. Однак у столиці трапилася технічна помилка й вийшло, що людям виплати було нараховано двічі. Це значні суми — від 6 до 12 тисяч гривень. Загалом державою передбачено 2 тисячі гривень допомоги дорослій людині, 3 тисячі на дитину та людину з інвалідністю. Цей збій стосується людей, які рятувалися від окупаційних військ з Київської області та приїхали до Рівного. Зараз просимо, щоб люди повернули зайве. Уже відшкодовано майже 2 мільйони гривень. Однак є люди, які присилають нам листи, що не можуть зараз повернути ці гроші. Комусь в наступному місяці просто допомога не прийде.

Цікаво, що після деокупації Київської області, держава вирішила більше не виплачувати допомогу цій категорії переселенців. Якщо люди з Київської області хочуть і надалі отримувати допомогу, то мають підтвердити, що їхній будинок було знищено.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також