Перевізники підняли вартість проїзду на здолбунівському напрямку

327 0

Ми у соцмережах:

Перевізники підняли вартість проїзду на здолбунівському напрямку

Від 14-го січня здорожчав проїзд у маршрутках здолбунівського напрямку. Ціна квитка з Рівного до Здолбунова зросла з 15 гривень до 18, а до Квасилова – з 8 до 9 гривень. Вартість на цьому напрямку не підіймали з 2018 року.

Ціну в маршрутках планували підняти тиждень тому, оголошення про це розмістили в маршрутках здолбунівського напрямку. Але перевізники відтермінували здорожчання до 14 січня, повідомляє Суспільне.

Перевезеннями пасажирів у Квасилові займається четверо місцевих підприємців, – повідомила староста Квасилова Віта Кисільова. Здорожчання квитка вона називає компромісом, який дозволить компенсувати збитки перевізників.

Селище з 1 січня – єдина з Рівним громада, але маршрутки й надалі курсують за договорами приміських перевезень. Спільно з квасилівчанами голова планує звернутися з пропозицією до міста, щоб після реорганізації до селища пустили дуобус, як альтернативу для соціально незахищених.

Що відомо
Фото вартості проїзду у маршрутках "Рівне-Здолбунів" поширили користувачі Facebook наприкінці 2020 року. Вказана там вартість проїзду вища за звичну на 4 гривні.
За інформацією начальника обласного управління інфраструктури Федора Мисюри, ціну на цьому напрямку руху громадського транспорту не підіймали з 2018 року. Максимальний тариф на Здолбунів, затверджений у 18-му році, може бути 18 гривень, на Здолбунів-2 – 11 гривень і на Квасилів – 8 гривень. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також