У Рівному хотіли перейменувати повітря!

3986 0

Ми у соцмережах:

У Рівному хотіли перейменувати повітря!

Пильні антикомуністичні депутати міської ради Рівного вирішили перейменувати один із мікрорайонів міста, який досі називався «Ювілейний», знайшовши в архівах рішення своїх попередників, які у далекому вже 1970 році дали цю назву ще не існуючому тоді мікрорайону на честь століття Лєніна.

Як саме називатиметься мікрорайон — мають вирішити жителі Рівного за допомогою спеціального опитування. Насправді ж ніякого перейменування не буде — назви «Ювілейний» немає і ніколи не було у жодному офіційному документі щодо цього мікрорайону. Бо він складається із вулиць, які мають свої назви, і будинків, які мають номери. «Ювілейним» він був лише у проєктних документах тих давніх вже часів, коли посеред поля, якому належало стати мікрорайоном, не було ще ані вулиць, ані будинків. Назва «Ювілейний» побутує лише у назвах автобусних зупинок, магазинів і тому подібного, які за бажання легко змінити і без рішення міської ради.

Можемо дати заклопотаним депутатам ще одну роботу — знайти і скасувати рішення від 1985 року, яким мікрорайон «Північний» був перейменований у мікрорайон «40-річчя Перемоги». Це рішення ніхто досі не скасував, бо про нього просто забули. І все! Але наші пильні депутати неодмінно все віднайдуть і перейменують. Нехай навіть це буде просто повітря!

Додамо, що після обурення рівнян рішення про перейменування мікрорайону вирішили скасувати.

Микола НЕСЕНЮК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також