Перша у Рівному мобільна автомийка

2800 0

Ми у соцмережах:

Перша у Рівному мобільна автомийка

Помити автомобіль, і без води? За двадцять хвилин? Зі скептицизмом перепитують працівників автомийки "Royal Сarwash", яка нещодавно з'явилася на паркінгу ТЦ "Екватор", відвідувачі торгового центру. Ми теж зацікавилися незвичною мийкою. І задумалися, чи не залишаться автомобілісти, скориставшись такою послугою, з порожніми кишенями та подряпаним автомобілем.

Мийка 01 Спершу ознайомилися з цінами. Обійдеться миття, наприклад, легкового автомобіля — 60 грн., мотоцикла — 40 грн. Обіцяють молоді хлопці та дівчата у жовтих футболках, які пропонують послугу, ефект "нового автомобіля", ще й на додачу — полірування кузова. Рівняни підходять до них із цікавістю і пересторогою. Після мийки оглядають своє авто, намагаючись знайти дефекти. Дивуються, бо не знаходять їх. — Інколи клієнти, поки миємо їхній транспорт, нервово курять, — помітивши наше зацікавлення, підходить керівник автомийки "Royal Сarwash" у Рівному Андрій Олійник. — Але насправді помилково думати, що від такої мийки може бути якась шкода. Бо звичний нам метод очищення від бруду завдає значно більше шкоди і самому транспорту, і навколишньому середовищу. Ще миття без води — найкращий спосіб очищення поверхні мотоциклів. Бо таким способом не тільки не дряпається лакофарбове покриття, а й вода не затікає у щілини, не залишає розводів. Те, що мийка без води є значно практичнішою за звичайну ще й через те, що після обробки спеціалізованими миючими засобами на поверхні автомобіля утворюється тонка плівка, котра має властивість відштовхувати воду та бруд, підтверджують і фахівці. А технологію такого миття, кажуть, придумали американські вчені — тоді, коли постала необхідність миття військових літаків в умовах пустелі.

Мийка 03 Мийка 02
— "Royal Сarwash" впроваджує цю технологію ще з 2012 року, і донині — жодної скарги на підприємство, — зазначає п. Андрій. — У Києві обслуговуємо великі автосалони. Зокрема, марки "Тойота". В Рівному ми всього два місяці. Мали вже близько 500 клієнтів. Працює автомийка з вівторка по неділю, із 11.00 до 19.00, на паркінгу ТЦ "Екватор" та біля ТЦ "Метро". Якщо треба, приїдемо у будь-яку точку міста, мобільною автомийкою! Тобто, власник авто не виходячи з дому чи офісу, може по телефону замовити мобільну мийку, полірування чи прибирання салону — усе швидко та якісно! Ще одне здивування — миття без води від "Royal Сarwash" запатентоване. Тому ті, хто користується послугами мобільної автомийки, можуть бути впевнені, що отримають якісну послугу. Серед пропозицій — суха мийка двигуна, вологе та сухе прибирання, нанополірування, обробка скла "антидощ" та полірування. Усі ці послуги, окрім хімчистки салону, надають просто на паркінгу торгового центру. Ще ширший їхній спектр -від відновлення старих авто до повного обслуговування нових — невдовзі буде представлений у боксі для миття автомобілів на вулиці Білій, 5-А. Користуватимуться тут виключно іноземними технологіями і хімічними засобами. Діють також картки постійного клієнта, за якими до кожної 5-10 мийки додаються прибирання салону. Особливо радять у "Royal Сarwash" спробувати їхні послуги скептикам.
Анастасія АДАМЧУК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також