Перша в Україні соціальна сервісна служба запрацювала на Рівненщині і вже має керівницю

1043 0

Ми у соцмережах:

Юлія Шигорева

В регіоні розпочало роботу Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області. Це – перша регіональна структура в Україні.

Управління очолила Юлія Шигорева, яка до цього працювала директором департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА.

Діяльність структури полягатиме в реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення. Важливим завданням новоствореної структури є координація роботи місцевих органів влади, що опікуються питаннями соціального захисту населення, щоб організувати належну роботу з надання соціальних послуг.

Фахівці служби працюватимуть із сім’ями та громадянами, які перебувають у складних життєвих обставинах, з людьми похилого віку, особами з інвалідністю, бездомними і безпритульними дітьми, з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, іншими соціально вразливими верствами населення.

Крім того, працівники служби відповідатимуть за оздоровлення та відпочинок дітей, усиновлення та захист прав усиновлених.

До слова, штатна чисельність територіального органу буде сформована шляхом передачі від обласних державних адміністрацій. Мова йде про не менш ніж 30% штатної чисельності департаментів соцзахисту населення та служб у справах дітей 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також