Перша відправка до Збройних Сил України відбуватиметься 15-17 червня

398 0

Ми у соцмережах:

Перша відправка до Збройних Сил України відбуватиметься 15-17 червня

На Рівненщині обласний збірний пункт готовий до роботи 24/7. Про це доповів військовий комісар Рівненщини Валерій Куценко на черговій селекторній нараді з організації весняного призову у Рівненській ОДА.

«Вперше ми проводимо призов в умовах жорстких карантинних обмежень. Наразі планове завдання першої відправки область виконує на 97%, а загалом весняного призову - на 53%. Тому, ще раз нагадую – необхідна постійна чітка організація роботи голів РДА, військових комісарів та медичних комісій», - наголосив перший заступник голови Рівненської ОДА, голова обласної призовної комісії Сергій Подолін.

За словами Валерія Куценко, перша весняна відправка до Збройних Сил України відбуватиметься 15-17 червня. Жоден призовник, який не матиме довідки про проведення ІФА-тесту, на обласний збірний пункт не потрапить.

Обласний збірний пункт забезпечений усіма індивідуальними засобами захисту.

За словами заступника начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Ігоря Добровольського, оскільки призовники повинні бути протестованими на COVID-19, важливо, щоб забір матеріалу для ІФА-тестів проводився за день до відправки. Голови медичних комісій повинні чітко скоординувати роботу щодо проведення тестування призовників. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також