Перших 127 призовників з Рівненщини відправили до війська

1000 0

Ми у соцмережах:

Збір призовників Рівненського району

До лав Збройних Сил України та інших військових формувань вже направили 127 юнаків з Рівненщини.

Усі урочисті заходи призову відбулися у районах області з дотриманням карантинних обмежень. Напередодні усі військовозобов’язані безкоштовно пройшли ІФА-тестування. Призовники спочатку навчатимуться в учбових центрам і лише по закінченню навчання їх розподілятимуть у частини. Жоден із новобранців не залучатиметься до виконання завдань в районі ООС, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

На Рівненському обласному збірному пункті працює обласна медична комісія із дотриманням усіх норм та заходів карантину, зокрема, щоденно службові приміщення обробляються дезінфікуючими розчинами, проводиться температурний скринінг.

Відсьогодні вже розпочалася друга відправка призовників, в рамках якої до лав ЗСУ та інших військових формувань планують призвати 21 новобранця. Нагадуємо, з 1 жовтня в Україні розпочався осінній призов на службу в армію. Він триватиме до 31 грудня включно. Загалом із області на строкову військову службу планують призвати близько 500 осіб.

До призову підлягають хлопці у віці від 18 до 27 років, у яких немає будь-яких підстав для відстрочки (отримання освіти, стан здоров'я тощо). Громадяни у віці 18-19 років можуть бути призвані на строкову службу лише за власним бажанням. ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також