Під час локдауну газ постачатимуть без перебоїв

393 0

Ми у соцмережах:

Під час локдауну газ постачатимуть без перебоїв

ТОВ “РІВНЕГАЗ ЗБУТ” повідомляє своїм споживачам, що під час дії урядових обмежень гарантуватиме безперебійне постачання природного газу.

 Ми, як законослухняна компанія, будемо виконувати рішення Кабінету міністрів щодо тимчасового встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів з 1 лютого 2021 року.

При цьому маємо зазначити, що уряд не врахував досвід запровадження антикризових заходів у європейських країнах, що дзеркально підтримують і споживачів, і виробників та постачальників енергоресурсів.

На нашу думку, саме адресне нарахування субсидій вразливим категоріям населення могло б стати ефективною підтримкою потребуючих захисту та допомоги від держави. При цьому уряд мав би гарантувати пільгову ціну всім постачальникам, які працюють з населенням з обмеженням їхньої маржі.

Що стосується фіксованої ціни, то у серпні-вересні минулого року ТОВ “РІВНЕГАЗ ЗБУТ” в рамках акції “Твоя енергонезалежність” надав можливість її учасникам придбати паливо оптом на всю зиму за літніми цінами (4,50-5,50 грн за кубометр). Відтак подорожчання енергоресурсу їх взагалі не торкнулось.

Наголошуємо, що під час дії карантинних обмежень ТОВ “РІВНЕГАЗ ЗБУТ” штрафних санкцій до боржників не застосовує. Натомість нагадує споживачам про необхідність вчасних розрахунків, що сприяють стабільному газопостачанню та злагодженій роботі галузі в цілому.

Нагадуємо, що за п’ять років роботи ТОВ “РІВНЕГАЗ ЗБУТ” зарекомендувало себе як зручний, надійний та перевірений постачальник блакитного палива для 267 тисяч фізичних та юридичних клієнтів Рівненщини, з червня 2020 року – продавець електроенергії для представників малого та середнього бізнесу.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також