Під час розбирання приміщення поліції в Острозі знайшли схов старої зброї

6643 1

В Острозі зводять нове приміщення для районного відділу поліції. Заодно розбирають руїни старого відділу.

 

Будівельники, розбираючи будівлю, знайшли схов зі зброєю. У ньому лежали дві угорські осколкові гранати зразка 1936 року (М-36), чотири німецькі гранати М-24, дві радянські гранати РГД-33, австрійський пістолет Штаєр зразка 1912 року, набої різних калібрів (до рушниць різних типів зброї ІІ Світової війни), радянські гвинтівки Мосіна, листівки та інші артефакти часів ІІ Світової.

"Відлуння буремних 40-х, - написав глава Нацполіції Сергій Князєв, який і повідомив про знахідку. - Що це було: поліцейська управа? Штаб-квартира чи тюрма НКВС? Під приміщенням – численні недосліджені катакомби. Що таять вони?".


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Алла 08:23, 09.08.2019

    у кореспондента багата фантазія. Яка штаб-квартира чи тюрма НКВС, якщо там сірники з надписами на німецькій та українській мовах та документ на українській та німецькій. Я б скоріше припустила, що міг бути штаб підпільників. Звідси і різнокаліберна зброя. Або як варіант поліцейське управління часів другої світової, а зброя - місцевий конфіскат. Цікаво коли були облаштовані катакомби-одночасно з будівлею чи пізніше

Залиште вiдповiдь

Читайте також