![Фото - поліція Рівненської області](/img/650/pid-kolesa-marshrutki-u-rivnomu-potrapiv-pidlitok-_20240719_3360.jpg)
У поліції розповіли деталі сьогоднішньої ДТП.
Водій маршрутного таксі сам повідомив до поліції про автопригоду, яка сталася сьогодні, 19 липня о 12:40 по вулиці Дворецькій.
![](/images/IMG_20240719_160857_729.jpg)
За кермом «Богдана» був 25-річний рівнянин. Автобус наїхав на 14-річного хлопця, який на велосипеді перетинав проїзну частину по регульованому пішохідному переходу.
- Попередньо, кермувальник маршрутки їхав на «жовтий» сигнал світлофору. У неповнолітнього наразі діагностували перелом ключиці. Втім, він іще проходить додаткове обстеження, - розповіли в обласній поліції.
![](/images/IMG_20240719_160857_624.jpg)
Водій автобуса був тверезий. Тривають слідчі дії.
![](/images/IMG_20240719_160857_242.jpg)