Під Рівненською ОДА мітингували через будівництво заводу

892 0

Ми у соцмережах:

Під Рівненською ОДА мітингували через будівництво заводу

Під Рівненську ОДА прийшли противники будівництва у Городку заводу з переробки деревини «Kronospan». Минулого тижня люди на годину перекривали рух на луцькій трасі.

 Як повідомляє UA:Рівне, вони вимагають реакції на свої вимоги від керівництва області.

Нагадаємо, інвестори будівництвом заводу вкладають в Рівненщину 200 мільйонів євро інвестицій та запевняють, що системи фільтрації на виробництві будуть найсучаснішими, а викиди не перевищуватимуть допустимі норми. Натомість люди кажуть, що на інші підприємства як в сусідній Волинській області, так і в Європі є нарікання, відтак вони не хочуть потенційного забруднювача екології біля Рівного.

До ОДА прийшло орієнтовно дві сотні людей (згодом їх кількість збільшилась приблизно удвічі). До них вийшли заступники голови облдержадміністрації Сергій Подолін та Ігор Тимошенко та спілкуються із представниками ініціативної групи.

Керівник ініціативної групи Андрій Овсійчук зачитав звернення до ОДА із, на думку людей, ймовірними негативними наслідками від роботи підприємства. Чоловік зазначив, що під ним підписалась тисяча людей як з Городка, так і прилеглих населених пунктів.

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін:

Ми отримали ваше звернення. Ми сьогодні, знаючи про акцію, покликали і головного еколога, і всіх причетних і ведемо консультації. Наше завдання – створити робочу групу для вивчення. Все буде прозоро. Ми пропрацюємо ваше звернення і зв'яжемось із представником ініціативної групи. Для нас головне – екологічна безпека громадян.

Люди під час та після виступу пана Подоліна звертались до представників ОДА із проханням зупинити будівництво. Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко сказав, що дозвіл на підготовчі роботи інвестори мають.

– Для того проводиться і оця процедура обговорення, оцінки впливу на довкілля перед наданням дозволу на будівництво. А щодо заборони будівництва – то ОДА діє виключно в межах закону і в правовому полі, – зазначив пан Тимошенко.

Звернення від громади забрав перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. Він зазначив, що створять робочу групу з представниками інвесторів, жителями Городка і екологами. Зустріч буде в середу о 15-й годині.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також