Підготовка до єврокубків?

1315 0

У цьому сезоні місце у шістці УПЛ, у наступному в зоні єврокубків — такі плани перед стартом нинішнього чемпіонату озвучили керівники «Вереса».

Аби влітку 2019-го не злякатися іноземців, судячи з усього, «Верес» вирішив вже нині розпочати морально готуватися до виступів на євроарені. Першим кроком стала поїздка до Угорщини, куди рівняни вирушили, користуючись паузою в чемпіонаті. Цю подію сміливо можна назвати історичною для «Вереса», адже востаннє з іноземним клубом рівняни грали 21 рік тому. Це був «Хемлон» зі Словаччини, якому «Верес» програв у товариському матчі — 1:2. Цього разу наша команда мірялася силами з міцними середняками угорської вищої ліги командами «Мезйокйовешд» та «Дебрецен», відповідно, дев'яте та сьоме місця у турнірній таблиці. Першого суперника рівняни обіграли досить впевнено — 2:0, по голу в кожному з таймів забили Володимир Адамюк та Роман Карасюк. Після дня відпочинку «Верес» поїхав до Дебрецена. Перший тайм наша команда грала бойовим складом, і на перерву клуби пішли за рахунку 0:0. На другу половину Юрій Вірт випустив одразу сім гравців, які прибули у розташування нашого клубу на перегляд, у тому числі й голкіпера. Після того, що було далі, навряд чи когось з цих хлопців ми знову побачимо у футболці «Вереса». Угорці після перерви відправили у наші ворота п'ять голів, щоправда, і пропустили двічі (у нас забили Євген Морозенко та Руслан Степанюк). Отож — 2:5. З одного боку, навряд чи варто робити трагедію з цього «товарняка», але з іншого — саме він залишиться для історії. Адже невідомо, коли знову «Верес» зіграє з іноземцями. Можливо, вже в єврокубках?