Підлітки втекли з дому в Олександрії, шукаючи розваг

1217 0

Ми у соцмережах:

Підлітки втекли з дому в Олександрії, шукаючи розваг

Понад 10 годин ювенальні поліцейські разом в поліцейським громади прочісували Рівне та Олександрію в пошуку трьох зниклих підлітків. Усі троє проживають у Олександрії.

 Близько 23:40 вчора, 20 жовтня, до поліції надійшло повідомлення від батька-вихователя будинку сімейного типу про зникнення 13-річної вихованки.Зі слів чоловіка, близько 16 години дівчина пішла у магазин та не повернулася. 

 Поліцейські на місці події з’ясували, що разом із нею могли бути іще двоє неповнолітніх — 16-річна дівчина та 13-річний хлопець.Під час пошуків було отримано інформацію, що діти в пошуках розваг можуть проводити час в обласному центрі. Всю ніч поліцейські «прочісували» територію Рівногота перевіряли місця, де вони можуть бути, а потім — знову в Олександрії. 

Пошуки увінчалися успіхом сьогодні, 21 жовтня. Близько 11:30 на вулиці поліцейські розшукали двох дівчат, а орієнтовно за дві години — і хлопця. 

Жодних протиправних дій відносно них не вчинено, із дітьми ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди та повернули їх додому.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також