Підприємці вийшли на пікет: рішення про посилення карантину у Вараші скасували

1897 0

Ми у соцмережах:

Підприємці вийшли на пікет: рішення про посилення карантину у Вараші скасували

Сьогодні, 1 червня, під Вараської міською радою мітингували більше сотні представників малого бізнесу. Підприємці виступали проти рішення щодо посилення карантинних заходів, яке напередодні одноголосно прийняла комісія з питань ТЕБ та НС у зв’язку з різким зростанням в місті випадків захворюваності на COVID-19.

Головною вимогою протестувальників було переглянути рішення комісії та дозволити роботу речових й продуктових ринків, торговельних закладів, кіосків, літніх майданчиків кафе та ресторанів, ломбардів та перукарень. В свою чергу, підприємці обіцяли працювати лише з дотриманням усіх вимог, прописаних в постановах головного санітарного лікаря України та запевняли, що беруть на себе усю відповідальність за наслідки порушення карантинних правил та обмежень під час роботи своїх торгових точок в умовах карантину.

Після тривалих емоційних переговорів з підприємцями, міським головою Сергієм Анощенком було скликано позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Взявши до уваги зменшення кількості нових випадків захворювання та зобов’язання підприємців ретельно дотримуватися усіх правил карантину під час роботи, члени комісії прийняли рішення скасувати в місті посилення карантинних обмежень.

Відтак, роботу речових й продуктових ринків, торговельних закладів, кіосків, літніх майданчиків кафе та ресторанів, ломбардів та перукарень у Вараші наразі знову дозволено, повідомляє міська рада Вараша


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також