Підприємців хочуть залишити без роботи. Шакирзян вимагає відновлення справедливості

1259 0

Ми у соцмережах:

Підприємців хочуть залишити без роботи. Шакирзян вимагає відновлення справедливості

Близько 400 підприємців, які декілька десятків років здійснювали торгівлю поблизу продуктового ринку, потрапили під каток бюрократичної машини і можуть втратити робочі місця. Торговці десятиліттями справно сплачували усі необхідні збори та податки і реалізовували свою продукцію за досить демократичними цінами. Але у міській раді несподівано вирішили заборонити торгівлю, незважаючи на те, що попередньо її було погоджено терміном на один рік. Така кричуща непослідовність довела підприємців до відчаю, адже в такий спосіб вони втрачають будь-яку можливість прогодувати свої родини.

Громадська організація "Рівне Разом" провела серед містян опитування з цього приводу. Більшість опитаних вважають, що міська влада має дозволити підприємцям працювати та забезпечити людям належні умови праці.

Відповідно, Віктор Шакирзян та ГО “Рівне Разом” звернулися до влади міста з вимогою відновити справедливість - врегулювати умови вуличної торгівлі та дозволити людям працювати, адже в умовах економічної кризи та карантину залишати людей без засобів для існування - неприпустимо. Тим більше, не можна бавитись людськими долями, спочатку дозволяючи торгівлю, а потім її забороняючи. Не повинно бути такого, щоб за бажанням якогось чиновника людей могли виганяти з їхніх місць без жодної альтернативи і без жодних пояснень.

Громадська організація “Рівне Разом” та її голова Віктор ШАКИРЗЯН подали електронну петицію, яка уже зареєстрована на сайті міської ради. У ній зафіксовано дві основні вимоги до влади. Перша - відновити законне право на працю, якого підприємці були позбавлені. Друга - за участю громадськості та представників підприємців підготувати та затвердити Рішення про врегулювання роботи підприємців, що здійснюють торгівлю на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій, Шевченка, яке буде враховувати інтереси усіх сторін.

Після того, як петиція від ГО “Рівне Разом” набере 300 підписів,  міська влада буде змушена нарешті звернути увагу на цю проблему рівнян.

 

Електронна Петиція: Про врегулювання торгівлі на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій, Шевченка, за участі громадськості та представників підприємців.

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ: Нещодавні дії міської влади Рівного щодо припинення торгівлі на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій, Шевченка призвели до того, що кількасот підприємців міста втратили свої робочі місця, і як наслідок, вони та їхні родини залишились без засобів для існування.
Міський бюджет Рівного недоотримуватиме щомісяця сотні тисяч гривень, а кількість безробітних у місті збільшиться. Підприємців, які чекали відновлення торгівлі після послаблення карантину просто виганяють на вулицю забравши у них можливість заробляти кошти для своїх родин. Жодної прийнятної рівнозначної альтернативи цим людям влада міста не запропонувала. Також підприємців ніхто не попередив про такі рішення заздалегідь.
Міська влада, попередньо схваливши роботу ярмарку, з незрозумілих причин заборонила торгівлю. Зокрема, 11 лютого 2020 року, Виконавчий комітет Рівненської міської ради ухвалив рішення №12 Про організацію роботи ярмарку на вищевказаних вулицях терміном на 1 рік. Подібні рішення ухвалювались міською владою щороку. Уже у липні 2020 року, без жодних консультацій або пояснень, міський голова Володимир Хомко заявив про заборону торгівлі на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницької, Шевченка. ГО “Рівне Разом”, відстоюючи законні інтереси мешканців міста, розцінює ці дії з боку мерії, як грубе порушення прав підприємців. Вважаємо, що подібні дії з боку міської влади є недопустимими, особливо в умовах економічної кризи, викликаної карантинними обмеженнями.

Зважаючи на це, вимагаємо: Відновити законне право на працю, якого підприємці були позбавлені; За участю громадськості та представників підприємців підготувати та затвердити Рішення про врегулювання роботи підприємців, що здійснюють торгівлю на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій, Шевченка, яке буде враховувати інтереси усіх сторін.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також