Підробний сертифікат і 90 адмінпротоколів – результати рейду поліції (ВІДЕО)

1416 0

Ми у соцмережах:

Підробний сертифікат і 90 адмінпротоколів – результати рейду поліції (ВІДЕО)

600 перевірок провели правоохоронці з початку запровадження «червоної» зони в Рівненській області у зв’язку з пандемією коронавірусу.

 За результатами виявлених правопорушень поліцейські склали 21 протокол за частиною 1 статті 44-3 та винесли 51 постанову за частиною 2 статті 44-3КУпАП про порушення правил карантину. Основні з них: повна відсутність сертифікатів у суб’єктів господарської діяльності та у найманих працівників або їх наявність із однією дозою вакцини, а також за нехтування правилами маскового режиму.

Крім того, під час профілактичного відпрацювання в обласному центрі поліцейські виявили у працівниці одного із відділів торгового центру сертифікат про вакцинацію із явними ознаками підробки, де містився QR-код, який не сканувався, і печатка «неіснуючого» лікаря. За використання завідомо підробленого документа відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 358 КК України. Сертифікат вилучили та за результатами експертизи прийматиметься відповідне процесуальне рішення. Іще за одним виявленим аналогічним фактом проводиться перевірка.

Поліцейські вкотре наголошують громадянам і суб’єктам господарювання на необхідності дотримання карантинних обмежень і звертають увагу на адміністративну відповідальність — за порушення встановлених правил і кримінальну — за використання підробних сертифікатів.

Нагадаємо, працівники поліції відповідно до п. 18 постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 мають право проводити перевірку документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби у випадках, коли це є підставою для незастосування обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки.

Правоохоронці здійснюють контроль і вибіркову перевірку дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на вулицях, у парках, інших громадських місцях (громадських будинках і спорудах, закладах громадського харчування, розважальних закладах (нічних клубах), громадському транспорті) тощо.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також