Підводні камені кредитів «під 0%»

820 0

Ми у соцмережах:

Підводні камені кредитів «під 0%»

Українцям варто бути дуже обережними з кредитами «під 0%». Фінустанови не роздають кошти просто так. Життєво важлива порада: уважно читайте договори та перевіряйте всі умови кредиту.

 

Про це та як самостійно захистити свої права розповіла начальник управління захисту прав споживачів фінансових послуг Нацбанку України Ольга Лобайчук в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Фішка кредитів «під 0%» – ця ставка може діяти лише тиждень. А після цього вмикаються штрафи, пеня, комісії та додаткові відсотки. Ви здивуєтеся, у зверненнях громадян ми зустрічали максимальну ставку за кредитом – 1 702% річних», - зазначає Ольга Лобайчук.

Але є складність. Людина самостійно підписала договір з такими умовами. Захистити права у такому випадку складно. Єдиний, хто може допомогти, – це суд.

«З січня цього року в Україні запрацював захист прав споживачів фінансових послуг. Ми почали активну роботу з банками. Встановили вимоги до реклами та інформації на сайті. Банки повинні будуть їх виконувати з вересня. Аналогічні вимоги розробляємо до фінансових компаній. Але це довгий та складний процес», - зазначила Ольга Лобайчук.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також