![Пиляй, та міру знай: комунальники знову позрізали у Рівному аварійні дерева](/img/650/pilyay-ta-miru-znay-komunalniki-znovu-pozrizali-u-_20230311_7058.jpg)
Цього разу вони попрацювали на вулиці Чорновола.
- Зелені насадження – це легені міста. Але інколи вони можуть і захворіти, і постаріти, чи вирости до надвеликих розмірів – і стати небезпечними для життя та здоров’я перехожих. Тому аби цього допустити, такі дерева потрібно прибирати, - пояснює керівник міського тресту зеленого господарства Ігор Романчук.
Нагадаємо, нещодавно зрізання старих дерев на кладовищі на Грабнику неабияк збурило рівнян.