Пишнотіла костопільчанка представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі краси (ФОТО)

2858 0

Ми у соцмережах:

Пишнотіла костопільчанка представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі краси (ФОТО)

Ірина Антонюк, жителька Костополя, 29 жовтня взяла участь у всеукраїнському конкурсі краси "Miss Ukraine plus size", в якому здобула перемогу. Їй вручили корону та титул «Місіс Україна plus size». Тепер жінка представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі краси на Філіппінах у своїй категорії.

Ірині Антонюк 34 роки. Вона проживає у райцентрі Костопіль, сама виховує доньку Єву та заробляє на життя рекламними послугами, які по Інтернету надає клієнтам з України, країн колишнього СНГ та американського континенту. Називає себе фрілансером. Її фігура – красива і пропорційна, але не відповідає модельним параметрам 90 – 60 – 90. Її пропорції - 100-89-116. Проте жінку це не зупинило. Незважаючи на такі перепони, як вік, вага та модельна зовнішність, вона вирішила стати моделлю. І подалася спершу в модельне агентство «Панна», а потім подала заявку на участь в конкурсі "Miss Ukraine plus size", який в Україні проходить вперше. Його завдання – ламання стереотипів щодо того, якою має бути красива жінка.

-          З Рівненщини у нас було кілька претенденток на участь у конкурсі, - розповідає його засновниця та перша власниця титулу "Miss Ukraine plus size" Вікторія Щелко. – Ми спілкувалися з ними і оцінювали їх. І врешті зупинили свій вибір на Ірині. Вона прийшла до нас дівчиною, яка сумнівалася в своїй красі і була не впевненою. За час підготовки до конкурсу вона виросла до Жінки у повному розумінні цього слова, яка не соромиться себе і вміє себе подати. Чесно кажучи, я сумнівалася, що вона отримає титул, проте перше дефіле Ірини на конкурсі відбило всі сумніви. Вона почувалася абсолютно вільно на сцені, її очі блищали. Я зрозуміла, що вона потрапить у трійку переможниць.

Ірина Антонюк дефілювала у купальнику, українському національному строї та вечірній сукні. І своїми вміннями вразила журі, до якого входили 5 королев краси та відомі блогери. Обійшовши 21 учасницю з усієї України, вона здобула титул «Місіс Україна plus size". Ще один титул «Міс Україна plus size" (присуджується одруженій жінці – ред..) дістався жительці Білої Церкви Наталі Пащенко. Тепер разом з нею костопільчанка Ірина Антонюк поїде на Філіппіни захищати Україну на аналогічному світовому конкурсі краси Miss world plus size 2018, що проходитиме з 7 по 11 листопада.

- Для мене участь у конкурсі - це своєрідний вихід із зони комфорту, - ділиться враженнями Ірина Антонюк. - Безперечно, я хвилювалась, сумнівалась, чи мені це вдасться. Особливо останній тиждень перед конкурсом – аж схудла на три кілограми за кілька днів і стала переживати, чи підходжу ще під його формат (сміється). А потім емоційне напруження досягло свого апогею і я… розслабилася. Виходила на подіум з думкою: «Буде те, що буде». І в мене вийшло! Хочу сказати, що це неймовірний захід, спрямований на формування іміджу української жінки - активної, освіченої, красивої, що вірить у свої сили. Від себе хочу подякувати костопільчанам Кашицькому Володимиру та Коренчуку Андрію, які оплатили мій авіа переліт на Філіппіни.

Відтепер Ірина Антонюк також очолюватиме рівненське представництво громадської організації, яка займається справами "Miss Ukraine plus size". Вікторія Щелко врочисто вручила їй відповідну ліцензію, яку костопільчанка підписала. Тож саме вона вирішуватиме, хто з Рівненської області представлятиме регіон на аналогічному конкурсі у 2019 році.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також