Рівняни виламували двері в ліфтах, коли зникло світло

2323 0

Ми у соцмережах:

Рівняни виламували двері в ліфтах, коли зникло світло

Учора, 28 липня, через вибух на електричній підстанції на вулиці Млинівській частина Рівного залишилася знеструмленою і понад пів тисячі ліфтів зупинилося.

 Як розповідає речниця пресслужби "АРМ-ЕКО" Наталка Пастухова, аварійна бригада компанії звільнила з ліфтового полону близько 60 людей. Рятувальна операція тривала з 20:30 до 24:00.

Протягом цього часу деякі мешканці багатоповерхівок на вулицях Євгена Коновальця та Волинської Дивізії, не дочекавшись допомоги, виламали двері ліфтів.

Наталка Пастухова стверджує, що таким чином вони завдали не лише матеріальних збитків, але й наразили своє життя та здоров'я на небезпеку. Тепер вирішувати питання з виламаними дверима повинне буде ОСББ цих будинків. 

Під час визволення людей виявляли ще й порушення. Наприклад, у ліфті на вулиці Степана Бандери опинилася ненормативна кількість людей - близько 10 осіб з дітьми, що вважається великим перевантаженням.

В "АРМ-ЕКО" повідомляють, що були і випадки, коли диспетчера намагалися обманути з корисливою метою – говорили про застряглих пасажирів, яких в ліфті не опинялося, а насправді люди просто хотіли, щоб їм скоріше відновили роботу ліфта.

Жодного нещасного випадку під час усунення наслідків аварії не було.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також