Пісок на пляжі без глистів?

702 0

Ми у соцмережах:

Пісок на пляжі без глистів?

Рівненським комунальникам довелося замінити частину піску на пляжі Басівкутського водосховища. Адже 23 червня працівники міської Дерсанепідслужби виявили у ньому яйця гельмінтів, коли аналізували проби ґрунту. Втім, така ситуація виникає майже щороку через бродячих псів, які залишають на пляжі свої екскременти. Та після прибирання відпочивати на березі озера стало цілком безпечно, запевняють фахівці. Вода в озері — в нормі, у питних фонтанчиках — теж.

пляж Ірина Бондарчук, начальник відділу санітарного нагляду Держсанепідслужби м. Рівного:

— Заразитися можуть як діти, що бавляться у піску і потім тягнуть руки до рота, так і дорослі. Тому під час відпочинку на пляжі варто частіше мити руки, приймати душ, а комунальникам — частіше прибирати. Адже бродячі собаки забігають на пляж постійно, за всіма не встежиш. Проби піску беремо у п'яти різних місцях. Кожного тижня перевіряємо якість води у рекреаційній зоні — як ми, так і обласне управління Держсанепідслужби. На сьогодні усі показники води з Басівкутського озера та у питних фонтанчиках на пляжі в нормі. Так само беремо проби у гідропарку та з Усті біля кафе «Ла Ріва», відхилень від норми поки не виявили.
А от у повітрі в самому центрі міста фахівці виявили... формальдегід, рівень якого перевищував норму в 6 разів. Пробу з Театральної площі взяли на початку червня. Такий високий вміст пов'язують з великою кількістю автомобілів, які проїжджають Соборною упродовж дня. Машини спиняються на світлофорах, а потім газують, щоб набрати швидкість. Нагадаємо, у травні студенти автотранспортного технікуму підрахували, що повз театр щодня проїжджає по 16,5-18 тисяч легковиків, маршруток та автобусів.
Олена ВЛАСОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також