Питна вода на Рівненщині: третина свердловин — у резерві

1823 0

Ми у соцмережах:

Андрій Грухаль

Зміліють озера й річки, не вистачатиме води в підземних горизонтах, питну воду подаватимуть по годинах — про такі майбутні наслідки безсніжних зим та засухи влітку почали застерігати деякі екологи. Чи можуть бути проблеми з питною водою у Рівному?

Головний інженер «Рівнеоблводоканалу» Андрій Грухаль запевняє, що є достатньо свердловин, щоб забезпечити Рівне питною водою:

Вода для 40% споживачів Рівного подається з третього водозабірного майданчика, який розташований в районі Нового Двора. Глибина свердловин, які знаходяться на території цього водозабірного майданчика, — від 90 до 700 метрів. Перед тим, як подавати її в оселі рівнян, вода проходить повний комплекс очищення на станції знезалізнення. Тож відповідає усім вимогам державних санітарних норм.

Окрім Нового Двору, аби забезпечити місто питною водою, підприємство має ще кілька водозабірних майданчиків. Один із них знаходиться в районі Боярки, інший — на території «Рівнеоблводоканалу» на вулиці Степана Бандери. Частково для потреб міста беремо воду з Новомильська (Здолбунівський район), але основну частину видобуваємо у Горбакові (Гощанський район).

Зараз наше підприємство має 128 свердловин, з яких використовується лише 75. Тобто третина перебуває в резерві. Деякі свердловини працюють ще з 60-х років минулого століття, і запасів води в них цілком достатньо.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також