«Півнику» — 60 років: як оновлять найстаріший атракціон Рівного

1229 0

Ми у соцмережах:

«Півнику» — 60 років: як оновлять найстаріший атракціон Рівного

Невдовзі у міському парку ім. Шевченка запустять містечко атракціонів — час, якого так чекають місцеві дітлахи. Зазвичай сезон стартує на початку травня. Але нових атракціонів цього року чекати не варто, бо в міському бюджеті поки немає на це грошей. Зате й ціну на розваги на старих піднімати не збираються: квитки коштуватимуть як і торік.

Олексій Хмилецький, начальник міського об’єднання парків культури та відпочинку:

— Як такого відкриття сезону не буде — нічого урочистого, бо не та ситуація в країні. А містечко атракціонів запрацює щойно дозволить погода. За ці дні ми привели його до ладу. Проводили технічне випробування, усунули недоліки й отримали позитивні висновки експертизи. Залишилось тільки дещо пофарбувати і почистити. Зокрема, «Півника» — найстаріший дитячий атракціон у парку, який почав працювати ще на початку 1960-х, цього року в нього, можна сказати, ювілей. Його знають всі рівняни, тож хочемо приємно здивувати відвідувачів — відновити його так, щоб виглядав краще, ніж за всі попередні роки, щоб дітям хотілося на ньому покататися, а батькам — згадати своє дитинство. Фігурки тварин на «Півнику» залишаться ті самі, але ними займуться художники.

Було багато роботи з «Колесом огляду», перевіряли статичне та динамічне навантаження, завантажили мішками з піском, прокрутили під наглядом інспекторів — все добре. Працюватимуть також «Ромашка», «Орбіта» та всі інші. Ціни не піднімаємо на атракціони, залишаться на рівні минулого року.

Провели також обстеження дитячих, спортивних майданчиків, за потреби ремонтуємо і фарбуємо. Хотілося б тільки, щоб було адекватне ставлення й самих рівнян, щоб не хуліганили і не ламали конструкції, щоб було менше поламаних лавок і менше викопаних тюльпанів… Ми такі речі спостерігаємо практично кожен день, особливо після вихідних. Неначе хтось спеціально ходить і трощить лавки! Тільки встигаємо лагодити. До речі, маємо ескізи нових лавок і будемо замінювати старі на нові залежно від того, як буде з фінансуванням.

Квіти вирощуємо самі, практично уже не закуповуємо, лише насіння. Маємо тепличку, другий рік користуємося своєю розсадою. Також цього року посадили майже 100 кущів троянд, як зацвітуть — буде дуже гарно.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також