![Пивовари Рівненщини сплатили до бюджету понад 100 тисяч гривень](/img/650/pivovari-rivnenshchini-splatili-do-byudzhetu-ponad20190319_8256.jpg)
На Рівненщині зареєстровано 10 суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво пива в міні-пивоварнях.
Ці суб’єкти господарювання збільшили виробництво та реалізацію пива. Задекларовано та сплачено до державного бюджету акцизного податку з реалізації виробленого пива протягом січня – лютого 2019 року на загальну суму 102,9 тис. грн., що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.
ГУ ДФС у Рівненській області.