Півтора роки одружує закоханих

1448 1

Ми у соцмережах:

Півтора роки одружує закоханих

У багатьох країнах Європи та Америки тим, що весільні церемонії проводить чоловік, уже нікого не здивуєш. На Рівненщині це робить лише один чоловік.

Поєднувати закохані серця — його робота. Весільні рушники, обітниці, сльози щастя, обручки — все це частина професії Сергія Ковальчука. Він — єдиний в Рівненській області керівник районного відділу ДРАЦС.

Після навчання у Національному університеті «Острозька академія» за спеціальністю юрист, Сергій чотири роки пропрацював державним виконавцем Костопільського районного відділу державної виконавчої служби. Чоловік зізнається: працювати у системі ДРАЦС не мріяв. Але коли з’явилась можливість спробувати себе на керівній посаді, вирішив її не втрачати. З липня 2017 року обійняв посаду начальника Костопільського районного відділу ДРАЦС. Про своє рішення не шкодує. Перший урочистий обряд шлюбу керівник відділу провів навесні 2018 року. 

— Тоді склалась така ситуація, що не було кому проводити церемонію: одні були на лікарняному, інші у відпустці. Відтак довелося взяти все в свої руки. Звичайно, як і всі, хто щось робить вперше, відчував невпевненість, хвилювався. Але нині, провівши значну кількість реєстрацій, просто отримую від цього задоволення, радість від людських емоцій, позитиву та святкової атмосфери.

Для наречених, які одружуються у Костопільському районному відділі ДРАЦС, уже не дивина, коли церемонію одруження проводить чоловік. Хоча раніше це було дещо незвично для відвідувачів. Адже відділ ДРАЦС у людей перш за все асоціюється з реєстрацією шлюбу і вже склався певний стереотип, що її проводить жінка.

— Але Сергій Ковальчук ці стереотипи руйнує. В багатьох країнах Європи та Америки тим, що весільні церемонії проводить чоловік, уже нікого не здивуєш. Сергій – яскравий приклад того, що дарувати людям позитивні емоції, створювати для них свято можуть в однаковій мірі і чоловіки, і жінки. Тож будемо раді, якщо на роботу в органи ДРАЦС приходитимуть більше чоловіків, – зазначила начальниця Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також