![Дмитро Кльоц, Верес](/img/650/pivzakhisnika-rivnenskoho-veresa-prooperuvali-i-vi_20211012_7295.jpg)
Дмитро Кльоц успішно переніс операцію на коліні і зараз перебуває вдома. Про це розповів клубний лікар Юрій Сіренко. Нагадаємо, на тренуванні перед грою з Олександрією Дмитро отримав травму. Лікарі діагностували розрив хрестоподібної зв'язки.
- 8-го жовтня Дмитра Кльоца прооперували. Робили пластику передньої хрестоподібної зв'язки. Операція пройшла успішно. Вже 9-го жовтня Дмитра виписали додому. Ми постійно з ним спілкуємося. Він виконує усі рекомендації лікарів. Зараз у нього на коліні фіксатор. Після того, як Дмитро зможе зняти цей фіксатор - ми розпочнемо відновний процес. Дмитро Кльоц перебуває у бойовому настрої. Все йде за планом, - розповів інформаційній службі Вереса Юрій Сіренко.