Плани Єнікеєвої: банк донорського молока і платні послуги у перинатальному

5191 5

Вікторія Єнікеєва як єдина кандидатка на посаду головного лікаря обласного перинатального центру розповіла конкурсній комісії про свої подальші плани на посаді.

Пані Єнікеєва- багаторічна керівниця перинатального. Перше, на чому наголосила, - медзаклад у рамках реформи стане комунальним підприємством, відповідний проект рішення уже подано обласній раді. За словами пані Єнікеєвої, після реорганізації заклад шукатиме нові джерела фінансування. Окрім надходжень від національного страховика та обласного бюджету, перинатальний залучатиме кошти благодійних фондів, страхових компаній та, як сподіваються, пацієнтів.

Вікторія Єнікеєва наголосила, що в Україні діє мораторій на платні послуги з материнства та дитинства, проте вона сподівається, що можна буде надавати їх у гінекологічному, амбулаторному напрямках, які має заклад, та пропонувати за доплату перебування у палатах покращеного комфорту.

За словами п.Єнікеєвої, на базі перинатального вона хоче створити перший на Західній Україні банк донорського молока. Наразі такий лише починає працювати у Києві. За словами керівниці перинатального, молоко, яке прирівнюють до лікарського препарату, безкоштовно надаватимуть хворим та недоношеним діткам перинатального, обласної дитячої лікарні та районних лікарень.

Також Вікторія Єнікеєва хоче створити інформаційно-телекомунікаційну систему у закладі, зробити автономне опалення та відкрити симуляційний центр для навчання лікарів.

Згадала пані Єнікеєва і про боротьбу з корупцією у перинатальному, зазначивши, що заклад "дотримується законодавства".

Усі присутні члени комісії (а їх було нині восьмеро) підтримали кандидатуру Вікторії Єнікеєвої. Залежно від рішення облради, вона керуватиме перинатальним наступні три або п'ять років.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Читач 12:44, 12.07.2018

  Ще 5 років буде бабло косить

 • пацієнт 01:15, 12.07.2018

  І жодєн члєн комісії не запитав , а скільки коштують пологи в перинатальному, скільки вимагають балгодійних внесків при поступленні на облік, скільки беруть акушерки при пологах, лікарі, присутні на пологах,; скільки коштує набір ліків, список яких чергова медсестра дасть при поступанні в родзал. І все повз касу заклдаду чи то вже підприємства. І це все при мараторії на платні послуги з материнства і дитинства.

 • Ірина 02:18, 12.07.2018

  Яке цинічне лицемірство. Причому обоюдне. Пані Єнікеєва, думаєте ніхто не знає про Ваші особисті розцінки? Чи може скажете, що за пологи зовсім не дають хабарів?

 • Вікторія 12:13, 13.07.2018

  Та які то хабарі? То наші казкові лікарі вірять, що діти купуються, а не родяться. От і беруть на себе непосильну ношу. Звісно це жарт. А як інакше реагувати? Добре, коли все закінчується добром і мама і малятко здорові. Це одні ціни... А от коли є якась проблема, то там прайс поцікавіше. Хоча, до чого слова... Ви чули чи бачили хоч один ЗМІ який висвітлив би дану тему правдиво, а не по словах ображених мам чи недоторканної, зажерливої касти лікарів? Та наукові десертації позахищали б журналісти на тему " Роди-двигун корупції" чи "Народжувати стало безкоштовно, народжувати стало веселіше")))))

 • Анна 09:11, 13.07.2018

  Шановні, а ви знаєте, яку офіційно отримує зарплату лікар акушер-гінеколог в нашій державі? Я знаю! 4200. А ми щораз звертаємось до них для лікування, постановки діагнозу, сподіваємося на їхню допомогу... Біжимо і дзвонимо і вдень і вночі. А чому лікар має вас так приймати і слухати? За що? За ось ці копійки, які їм платять? То ми ж навіть офіціантам даємо чайові, бо так правильно! а лікарю це називається ХАБАР

Залиште вiдповiдь

Читайте також