Пластикове «кільце» залишать на Дворецькій

1797 0

Ми у соцмережах:

Фото Радіо Трек

Влітку водії дивувалися транспортному кільцю з білих та червоних пластикових блоків за мостом на перехресті вулиць Дворецька-Басівкутська-Польова-Присадибна у Рівному. Воно з’явилося, бо через будівництво турбокільця на вул. Макарова транспорт пустили в об’їзд по вулиці Дворецькій.

За три місяці автомобілісти звикли до цього кільця. Рух став впорядкованішим. Тож міські комунальники вирішили це тимчасове кільце залишити. Щоб згодом облаштувати на його місці постійне.

Руслан Гудима, директор міського департаменту інфраструктури та благоустрою:

— То був експеримент — щоб трохи розвантажити рух Дворецькою та прилеглими вулицями. Це кільце з пластику уже показало свої плюси, то плануємо його залишити, а в подальшому — замінити постійним. Звернемося до проєктантів, зробимо замовлення, тоді нам порахують його вартість. Взагалі хочемо розробити типовий проєкт по невеликих кільцях, щоб можна було використовувати їх у різних частинах міста, де також є проблемні перехрестя. Будемо використовувати досвід європейських країн, тієї ж Польщі. Спочатку треба об’їхати міські вулиці і скласти перелік проблемних місць.

Доки рівненські чиновники визначаться з місцями, де потрібні міні-кільця, місцеві водії уже пропонують свої ідеї. Зокрема, кільце — хоч з пластику, хоч з бетону — хочуть бачити на перехресті вул. Курчатова-Енергетиків, перед кладовищем «Нове». А ще порядку бракує на розі вул. Басівкутської поблизу магазину «Хортиця», де часто трапляються ДТП.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також