Пластунам затвердили статут

501 0

Ми у соцмережах:

Пластунам затвердили статут

Сьогодні на другому пленарному засіданні обласної ради депутатський корпус затвердив Статут комунального закладу «Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр» Рівненської обласної ради. За таке рішення проголосувало більшість присутніх депутатів.

Центр створений з метою навчального та методичного супроводу соціалізації та самореалізації молоді, сприяння її життєвому самовизначенню, інтелектуальному, моральному, духовному розвитку, реалізації творчого потенціалу, формування лідерських навичок, виховання і змістовне дозвілля молоді області. Заклад буде займатися супроводом та організацією історичних, пошукових та краєзнавчих заходів, військово-тактичних походів, військово-історичних походів, походів по місцях історично-культурної спадщини молоді, інших заходів в напрямку національно-патріотичного виховання молоді.

На базі закладу організовуватимуть туристичні походи, тури вихідного дня, інші форми туризму і мандрівництва. Крім того, планують впроваджувати міжнародний досвід роботи та міжнародне співробітництво.

Пресслужба обласної ради повідомляє, що питання щодо створення Пластового центру ініціював перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк. Він переконаний, що потрібно впроваджувати національно-патріотичне виховання (пластового виховну систему) в громадському житті, навчальних  закладах, позашкільних установах та в молодіжних об’єднаннях.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також