![фото ілюстративне](/img/650/plastuni-peredali-oblasnim-deputatam-vohon-peremoh_20221223_6285.jpg)
Сесія Рівненської облради розпочалася з привітань.
Депутатів привітали діти-"пластуни", які передали їм Вифлиємський вогонь.
- Зараз ми передаємо цей вогонь у важкий час. Хай він стане символом об'єднання України та перемоги. Ви можете запалити свою свічку, а потім погасите. Однак збережіть свічку й коли святкуватимете Різдво зі своїми сім'ями, то запалите цю свічку, - сказали пластуни депутатам.