Плитка для маленьких ванних кімнат: трюки для візуального збільшення простору

506 0

Ми у соцмережах:

Плитка для маленьких ванних кімнат: трюки для візуального збільшення простору

Маленька ванна кімната може викликати відчуття обмеженості та стисненості. Однак, за допомогою правильно обраної плитки та деяких візуальних трюків, ви можете створити ілюзію більшого простору та зробити вашу ванну кімнату затишною і комфортною. У цій статті ми розглянемо деякі ефективні підходи до вибору та використання плитки для маленьких ванних кімнат.

Вибір світлої палітри кольорів

Світлі відтінки кольорів роблять приміщення візуально ширшими та відкритими. При виборі плитки для маленької ванної кімнати оберіть пастельні тони або нейтральні кольори. Біла, бежева, блакитна або світло-сіра плитка для ванної допоможе візуально розширити простір.

Використання великого формату плитки

Велика плитка для ванної кімнати стає все популярніше серед споживачів, і існує кілька причин цього тренду:

  • Коли ми використовуємо великі плитки, вони створюють ілюзію меншої кількості швів на поверхні. Це, в свою чергу, робить ванну кімнату чистішою та охайнішою, оскільки немає багато невеличких швів, які можуть збирати бруд чи вологу;
  • Великі плитки допомагають візуально збільшити простір ванної кімнати. Коли ми бачимо менше розділів і ліній, наш мозок сприймає простір як більший.

Вертикальне орієнтування плитки

Укладка плитки вертикально створює візуальний ефект вищого приміщення. Наприклад, використовуйте вертикально орієнтовану плитку для облицювання стін і підлоги. Це допоможе "підняти" стелю та зробити приміщення вищим.

Консистентність між плиткою на підлозі та стінах

Створення гармонійного та цілісного дизайну в приміщенні завжди допомагає нам відчути більше комфорту та гармонії. Одним з таких прийомів дизайну є створення однорідної поверхні між підлогою та стінами. Коли ми використовуємо однаковий матеріал або дизайн плитки на обох цих поверхнях, ми створюємо візуальне сполучення, яке не тільки збільшує простір, але і робить його більш стильним та цілісним.

Діагональне укладання плитки

Укладання плитки під кутом може додати динамічності і руху до простору ванної кімнати. Цей трюк зробить візуальний акцент та відволікатиме увагу від розміру кімнати.

Використання візуальних акцентів

Створіть візуальні акценти за допомогою декоративних плиток або мозаїки. Наприклад, створіть вертикальну смужку декоративної плитки серед нейтральних плиток або використовуйте мозаїку для підкреслення певних ділянок.

Завдяки цим візуальним трюкам та правильному вибору плитки ви зможете максимально використовувати простір маленької ванної кімнати та зробити її затишною та елегантною.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також