По кадри для Рівного Третяк пішов до Шакирзяна

5486 0

Ми у соцмережах:

Олександр Черуха

Головним сміттярем Рівного призначено ріелтора зі Щасливого, а відповідальним за утримання доріг — технічного консультанта

Міський голова Олександр Третяк знайшов заміну першим двом управлінцям із команди свого попередника Володимира Хомка. І це лише початок. Уже відомо, що попереджені про звільнення керівник тресту зеленого господарства та КП «Спецкомбінат — ритуальна служба». Аналізуючи перші два призначення, що відбулися у вівторок, помітно, що Олександр Третяк оновлює чиновників з людей, наближених до свого опонента на виборах, секретаря міськради Віктора Шакирзяна. Ще раніше говорили, що комунальна сфера — це буде сфера впливу Шакирзяна. Так і сталося. Кадрові компроміси — задля єдності при голосуванні в раді.

Директором КАТП-1728, яке вивозить відходи з Рівного та утримує міський сміттєвий полігон, призначено підприємця Сергія Марчука. Він — чоловік депутатки міськради з фракції «Рівне Разом», голови «комунальної» комісії Катерини Марчук. Подружжя — засновники агентства нерухомості «Рівненська оселя». Сам п. Марчук був керівником проєктів котеджного містечка «Golden Hills» у районі Щасливого, де торгувала нерухомістю «Рівненська оселя».

Попередній директор КАТП-1728 Ростислав Кралюк погодився залишитися на посаді заступника. Очевидно, що це зробили для того, аби не завалити роботу підприємства, поки Сергій Марчук набереться досвіду. Він і не приховував, що ніколи в такій сфері не працював. Щоправда, секретар ради Віктор Шакирзян заявив, що Марчук буде навіть намагатися запустити завод для сортування сміття.

Перед тим, як представити нового начальника рівненського ШЕУ, яке займається ремонтом міських доріг, прибиранням від снігу та пилу, Третяк зажадав від попереднього керівника Віктора Климука звіту про реальний стан справ у цій сфері. Адже комунальники незадовільно впоралися з очищенням доріг та тротуарів у Рівному під час останніх снігопадів. Виявилося, що міському голові звітували про п’ять ЗІЛів у повній «бойовій готовності», а насправді робочих автомобілів лише два. Середній вік техніки — близько 30 років, і це вже давно не є таємницею. Віктор Климук, який погодився залишитися на посаді заступника, виправдовувався, що попередніми роками не виділяли таку суму, щоб можна було одразу якісно оновити автопарк ШЕУ.

Сергій Марчук (праворуч) та його заступник Ростислав Кралюк

У результаті виявилося, що для утримання доріг Рівного потрібно 18 автомобілів, а ШЕУ має лише 11, і ті не першої свіжості.

Таким господарством тепер буде завідувати новий начальник ШЕУ — 34-річний Олександр Черуха. Відомо, що п. Черуха теж пов’язаний із будівництвом — він розповів, що більше 10 років працює як інженер з технічного нагляду.

Сергій Марчук, начальник КАТП-1728:

Раніше у комунальній сфері я не працював. Моя сфера — це будівництво, нерухомість. Однак я маю хороший досвід управління, а колектив має досвід роботи у цій сфері. Думаю, в цьому симбіозі ми зможемо дати гарний результат. Неготовий говорити про свої перші кроки на посаді, бо для цього потрібно ознайомитися з документами.

Олександр Третяк, міський голова:

Уже поширювали інформацію, що я планую змінити керівника тресту зеленого господарства та КП «Спецкомбінат — ритуальна служба». Але я маю на меті змінити не лише цих двох начальників. Зміни торкнуться не лише керівного складу комунальних підприємств, але й управлінь.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також