Поблизу лісу знайшли 18 бочок з вугіллям

3771 0

Ми у соцмережах:

Поблизу лісу знайшли 18 бочок з вугіллям

На Рівненщині припинено діяльність групи осіб, які організували протиправну господарську діяльність по випалюванню деревного вугілля на землях лісогосподарського призначення

На земельній ділянці комунальної форми власності лісогосподарського призначення загальною площею близько 1,5 га трьома місцевими жителями поблизу лісу, за межами населеного пункту, за відсутності правовстановлюючих документів на цю земельну ділянку та відповідних дозвільних документів, самовільно розміщено 18 металевих бочок для випалювання деревного вугілля.

Під час проведення випалювання з використанням вказаних бочок здійснювалися викиди шкідливих для довкілля речовин в атмосферне повітря та забруднення прилеглих грунтів.

Пресслужба прокуратури Рівненської області повідомила РВ, що правоохоронцями вилучено 18 металевих бочок (16 із заповненою сировиною для виробництва вугілля) та понад 500 мішків з незаконно виготовленою продукцією. На даний час здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом забруднення атмосферного повітря та вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно. Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також