Побратими з ЗСУ вітають «Батю», Героя України, з Днем народження

1112 0

Ми у соцмережах:

Побратими з ЗСУ вітають «Батю», Героя України, з Днем народження

Сьогодні День народження у Героя України генерал-лейтенанта Олександра Павлюка, якого бійці поміж собою називають просто - "Батя". Це псевдо закріпилось за ним ще у 2014-році, де він пліч-о-пліч зі своїми підлеглими пройшов через запеклі бої з російськими загарбниками у найгарячіших точках. Імениннику виповнилося 52 роки.

У березні 2017 Олександр Павлюк працював на Рівненщині, бо став  командувачем військ Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.  Влітку 2020 він був призначений начальником підготовки Командування Сухопутних військ.  Від 28 липня 2021 до 15 березня 2022 року працював командувачем Операції об'єднаних сил. 

Від 15 березня по 21 травня 2022 року був головою Київської ОВА. Саме Олександру Павлюку була доручена організація оборони та забезпечення столиці України — міста-героя Київ. Станом на початок квітня 2022 року, спільними зусиллями підрозділів, задіяних в обороні міста, противника вдалося відтіснити від Києва на кілька десятків кілометрів на всіх напрямках.

Речник Сухопутних військ України Анатолій Прошин з Рівненщини так розповів сьогодні про "Батю" - іменинника:

-  Командири, солдати, які проходили службу під командуванням Олександра Павлюка,  відгукуються про нього, як про справжнього лідера та людину, на яку можна покластись. Підвищене почуття справедливості та взаємоповага - основні принципи генерала, що завжди панували в колективах, які він очолював.  Саме за це батьківське ставлення підлеглі згадують роки служби під його командуванням з шаною і повагою. Адже він завжди був поруч, завжди міг допомогти й підказати. Ставився до своїх воїнів, як до синів і доньок. «Бережіть людей» – цією фразою він завжди підсумовує постановку бойових завдань. Божого благословення Вам, здоров’я, та мирного неба над головою після нашої Перемоги! 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також