Почалося...

1810 0

Почалося...

Здається, що після білої смуги, яка тривала протягом п’яти турів, у міні-футбольного клубу «Рівне» розпочалися чорні деньки. Спочатку за хвилину до завершення гри примудрилися втратити виграш у Львові над «Енергією-2», пропустивши два м’ячі, і ось чергова прикрість, цього разу домашня.

Здається, що після білої смуги, яка тривала протягом п’яти турів, у міні-футбольного клубу «Рівне» розпочалися чорні деньки. Спочатку за хвилину до завершення гри примудрилися втратити виграш у Львові над «Енергією-2», пропустивши два м’ячі, і ось чергова прикрість, цього разу домашня. Те, що івано-франківський «Ураган» — команда, як то кажуть, із завданнями, відомо усім (принаймні тим, хто стежить за міні-футболом). Двоє наших гравців навіть пробували там виступати, але через якісь причини в Івано-Франківську не затримались. В «Урагану» завдання конкретне — вихід до вищої ліги. У нас такого завдання немає, але ж бадьорий старт і перше місце вселяли певний оптимізм. На жаль, вже з перших хвилин увесь цей оптимізм трансформувався в жорсткий реалізм. Гості виглядали потужніше і, як наслідок, заслужено перемогли — 5:2 (рахунок, можливо, міг бути і меншим, але все ж таки не на нашу користь). В усьому цьому одне радує: в новий рік МФК «Рівне» увійшов на першому місці серед команд Західної зони першої ліги, хоча за втраченими очками нас може випередити «Енергія-2». Але це все у перспективі, поки що ж ми перші, з чим усіх і вітаю. А ось дублери МФК «Рівне» з команди ДЮСШ №4 порадували. Юні підопічні Віталія Засморжука перемогли на своєму майданчику львівську команду «Софі Лорен» — 9:5, це був матч першості серед команд другої ліги. Результати інших матчів: «Тайм» — ФК «Бориспіль» — 4:3, «Дністер» — «Енергія-2» — 1:4.