![Подарунок Порошенка в депо не вмістився](/img/650/podarunok-poroshenka-v-depo-ne-vmistivsya20180401_5249.jpg)
Один з шести оперативно-рятувальних автомобілів, які передав підрозділу Головного управління Державної служби із надзвичайних ситуацій у Рівненській області президент України Петро Порошенко, перебуваючи з робочою поїздкою на Рівненщині, потрапив у місто Костопіль.
Авто урочисто передали особовому складу ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області. Зробили це у присутності голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи та ще кількох чиновників з міськради. Настоятель Свято-Петро-Павлівського храму УПЦ КП отець Володимир освятив автомобіль. Але з подарунком трапився курйоз. Сучасний автомобіль не зміг заїхати в пожежне депо, бо воно виявилось для нього надто низьким та вузьким. Довелося там терміново робити ремонт - піднімати та розширяти в'їзд в депо.