![Податок на землю - мешканці Рівненщини заплатили 142 мільйони гривень](/img/650/podatok-na-zemlyu-meshkantsi-rivnenshchini-zaplati_20230409_9603.jpeg)
А найбільше джерело надходжень до бюджету - податок на доходи фізичних осіб.
Як повідомляє голова ОВА Віталій Коваль, платники податків протягом січня-березня 2023 року сплатили майже 2,5 млрд гривень до місцевих бюджетів Рівненщини.
Як повідомляє голова ОВА Віталій Коваль, платники податків протягом січня-березня 2023 року сплатили майже 2,5 млрд гривень до місцевих бюджетів Рівненщини.
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686