![Подорож з України до Болгарії на автомобілях](https://c5.staticflickr.com/8/7409/27920758076_7f8af8b0f2.jpg)
Ми зробили це, і готові поділитися досвідом, який стане у пригоді тим, хто вирушить до Болгарії на автомобілі.
Отже, визначили маршрут. Ми виїжджали з міста Рівне через Кременець, Тернопіль, Чернівці (М19), через ПП на кордоні з Румунією, далі — Siret, Suceava, Focsani, Urziceni (E85), Slobozia (E60), Dragalina, Fetesti, Cernavoda, Constanta (A2), Каварна (Е87)… Відразу зазначу, що можуть бути варіанти. Наприклад, на зворотному шляху в Румунії ми поїхали іншим маршрутом. Усе завдяки збоям навігатора.
Але повернемося до Каварни! Якщо ви потрапили у це містечко, значить — привіт, Болгарія! У нашому випадку ще передбачалася подорож на південь до місця між Созополем та Царево, тому зупинка в Каварні давала відпочинок та адаптацію.
Вибір випав на Villa Dechkoni.
Поки були в Каварні, з'їздили на мис Каліакра, до ботанічного саду в Балчику, в місцевість Болота. Скрізь є чудові місця для фото/відео.
![4](https://c1.staticflickr.com/8/7121/27920758096_b93b5610af.jpg)
![5](https://c8.staticflickr.com/8/7593/27341744263_53cfa4e589.jpg)
![6](https://c7.staticflickr.com/8/7368/27675969070_016e332415.jpg)
![7](https://c5.staticflickr.com/8/7378/27853513172_9afd26dd80.jpg)
![8](https://c3.staticflickr.com/8/7287/27675968970_0a8b1e3a36.jpg)
![9](https://c4.staticflickr.com/8/7315/27341744243_a2b798cf5b.jpg)
![10](https://c7.staticflickr.com/8/7334/27853513102_005002343f.jpg)
![11](https://c3.staticflickr.com/8/7329/27675968850_08d532daa2.jpg)