Подрузі Барбі заборонили продаватися вагітною

1484 0

Мережа американських супермаркетів Wal-Mart зняла з продажу ляльку Мідж — вагітну подружку знаменитої Барбі. Цікаве становище іграшки не влаштувало покупців, які побоюються за свою моральну стійкість.

Як пояснив Reuters прес-секретар торгової мережі Меліса Берріхіл, лялька Мідж зникла з полиць магазинів після того, як адміністрація одержала відповідні скарги від клієнтів. «Ми завжди приймаємо рішення про продаж того чи іншого товару на основі вимог покупців. І на цей крок ми пішли через те, що наші клієнти були незадоволені лялькою», — розповіла вона. Зважаючи на все, засмутив обивателів той факт, що Мідж з опуклим животиком продавалася в гордій самотності.

Особливо вдумливих американців це навело на думку, що лялька пропагує підліткову вагітність — явище, з яким Штати безуспішно намагаються боротися. Насправді давня приятелька Барбі входить у дитячий набір «Щаслива сімейка». У неї є чоловік Алан і 3-річний син Райан, ляльки яких можна придбати окремо. Мідж носить маленьку обручку й зйомний живіт, де затишно влаштувалося немовля.

За інструкцією компанії Mattel, яка виробляє Барбі та її друзів, набір призначений для того, щоб «допомогти батькам обговорити з дітьми вагітність, не відчуваючи необхідності звертатися до графічних описів репродуктивного процесу».

Крім того, ігри із сім’єю ляльки Мідж психологічно готують дітей віком від 5 до 8 років до швидкої появи брата або сестри. Втім, деяких покупців позиція Wal-Mart здивувала. «Компанія перестала продавати ляльку через її вагітність, але продовжує торгувати іграшковою зброєю і боєприпасами», — говорять вони.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також