Погода на Рівненщині: вторгнення холоду зупинить спека

2974 0

Ми у соцмережах:

Погода на Рівненщині: вторгнення холоду зупинить спека

Холод на Рівненщину прийшов настільки різко, що в народі його уже встигли прозвати «подихом осені». Однак це не так, бо попереду найгарячіший місяць цьогорічного аномального літа — серпень.

Як пояснює кліматолог Василь Троцюк, різка зміна температур пов’язана із розмірами повітряної маси, яка прийшла до нас з Атлантики ще місяць тому:

Це велетенський циклон, який складається із теплого повітря та води, тому й відбувалися такі гойдалки з погодою: то неймовірно жарко, то йде дощ. Хвіст цієї повітряної маси був аж за Північним полярним колом. Саме зараз ми відчуваємо це холодне повітря. У Карпатах узагалі температура упала до +3 градусів, там неймовірно холодно. Протримається така погода до неділі, 14 липня. Після цього температура повітря знову поповзе угору. З 15 по 20 липня очікується неймовірна спека. Саме на ці числа випаде найгарячіший період за усе літо. Температура сягатиме аж +32 градуси тепла. Однак спека буде непостійна, її час від часу перебиватимуть невеликі дощі. Знижуватись температура почне після 20 серпня.

Василь Троцюк надзвичайно спекотне літо пояснює аномальною активністю Сонця, тож радить рівнянам уважніше ставитися до свого здоров’я.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також