Покарали за несвоєчасне подання декларацій податківця і депутата

589 0

Ми у соцмережах:

Покарали за несвоєчасне подання декларацій податківця і депутата

На Рівненщині прокурори брали участь у 195 справах про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. До відповідальності притягнуто 133 особи, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Серед притягнутих  93 депутати сільських, селищних, міських, районних рад, 10 посадових осіб обласної та районних держадміністрацій, 12 працівників лісової охорони, 3 посадові особи органів державної фіскальної служби, 2 посадові особи органів державної кримінально-виконавчої служби, 13 посадових та службових осіб інших органів державної влади. Судові рішення набрали законної сили.

Як приклад, постановою Рівненського міського суду за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування посадовця ГУ ДФС у Рівненській області визнано винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого                     ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення -  850 грн. штрафу.

У подальшому, правопорушника після набрання рішенням суду законної сили звільнено з органів державної фіскальної служби.

Постановою Рівненського районного суду депутата однієї із сільських рад району, який подав завідомо недостовірні відомості в декларації, не вказав автомобіль «Mercedes-Benz», який був у його власності, визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого                                  ч. 4 ст. 172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення - 17 тис. грн. штрафу.

Упродовж поточного року за порушення вимог фінансового контролю на правопорушників судами області накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму понад 90 тис. грн., повідомляє прес-служба прокуратури Рівеенської області.прокуратури Рівненської області


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також