Поки не буде кільця — не пустять транспорт

1420 0

Ми у соцмережах:

Поки не буде кільця — не пустять транспорт

На перехресті вулиць Дубенської та Макарова у Рівному, де тривають роботи з облаштування кільця, «Будальянс Груп» вже асфальтує дорогу. І це обнадіює водіїв, які змушені уже понад два місяці їхати в об’їзд. Щоправда, до повного завершення робіт транспорт тут не ходитиме.

Володимир Ляшук, начальник управління капітального будівництва міста:

— Навколо кільця та в напрямку Тинного минулої суботи уклали перший шар асфальту товщиною 10 сантиметрів. Поверх нього укладатимуть другий шар такої ж товщини та третій, фінішний — щебенево-мастиковий асфальтобетон. Товщина останнього — 5 сантиметрів. Виставляємо бордюри, попереду — облаштування пішохідної та велосипедної доріжок. Від кільця в сторону вулиці Макарова кладемо підготовчий шар асфальту, а вже з середи кластимуть нижній шар. Роботи ускладнювалися тим, що коли зняли старий шар дороги, то побачили, що під ним — плавуни і купа болотної маси. Вивезли 6700 кубів цієї маси, замінивши її на піщану. Окрім того, до робіт залучили Рівнеоблводоканал, який на дузі на вулиці Дубенській замінив 140 метрів погонних труб на пластикові діаметром 300 мм.

Що стосується реверсного руху, то, за словами п. Ляшука, поки що це питання не розглядається. Ми також вернулися за коментарем до Рівненської ОДА, очільник якої Віталій Коваль ініціював велике засідання з цього питання місяць тому.

Міська влада Рівного обрала варіант прискорення робіт, а не запровадження реверсного руху. Ще під час відповідної робочої наради запевнили, що до середини жовтня завершать роботи. Із того, що ми бачимо — в суботу справді вже почали укладати нижній шар асфальтобетону. Є надія, що місто в другій половині жовтня завершить роботи з влаштування дорожнього одягу і запустить повноцінний рух. Це дозволить зменшити затори в обласному центрі, — зазначив речник Рівненської ОДА Олександр Поліщук.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також