Поки продадуть, розвалиться?

1148 0

Ми у соцмережах:

Поки продадуть, розвалиться?

Двоповерхову колишню їдальню Головпостачу на вулиці Князя Володимира, 112-А у Рівному вже третій рік намагаються або продати, або принаймні обміняти. Ні перше, ні друге не вдається, тож будівля, яку вважали рятівною для мешканців гуртожитку на Відінській, 10, потроху розвалюється.

Їдальня належала обласній раді, проте у 2014 та передала її на баланс Рівного з умовою — її мають виміняти на частину гуртожитку на Відінській, власник якого років 10 намагається виселити мешканців, які, проживши там півжиття, не погоджуються викуповувати у нього кімнати. Міській раді домовитися з власником — ТзОВ «Житлобуд-6» — так і не вдалося, тож та вирішила їдальню продати, а за одержані гроші купити кімнати для мешканців, хоча ще три роки тому на це потрібно було шість мільйонів гривень. Їдальню навіть оцінили, щоб виставити на продаж, але облрада продавати будівлю заборонила. Депутати заявили, що не довіряють міському голові Володимиру Хомку. Нещодавно в облраді думку щодо відчуження їдальні змінили, проте на наступній сесії проголосують за документ, який зобов'яже міську раду витратити гроші від продажу їдальні лише на допомогу мешканцям Відінської, 10. Наталія Поліщук, начальниця міського управління комунальною власністю: — Вирішити проблему мешканців гуртожитку вдасться не лише коли обласна рада дасть дозвіл на продаж їдальні, а й коли вдасться домовитися з власником гуртожитку. А він мовчить. Щодо приміщення на вул. Князя Володимира, то воно вже багато років порожнє, не опалюється, а відповідно, і руйнується, якщо його ще не розікрали. Ринкова ціна, яку визначали раніше, плануючи будівлю продати, вже не актуальна, до слова.

Алла САДОВНИК.
Довідка РВ: ТзОВ «Житло­буд-6» офіційно зареєстроване на росіянина Юрія Недоноскова. Міський голова Володимир Хомко свого часу нарікав, що з ним неможливо встановити контакт, бо він у Росії.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також